מתחדשים עם מערכת דיוור חדשה – מתקדמת מאי פעם

שנה חדשה מביאה עמה הזדמנויות ליצירת שינויים בחיים ובין היתר הזדמנות לעריכת שינויים בעסק. אחת הדרכים שיכולות לעזור לכל עסק להגיע להצלחה היא להיעזר במערכת דיוור מתקדמת במטרה לשמור על קשר הדוק עם הלקוחות הקיימים ולצור עניין בקרב הלקוחות הפוטנציאליים. כאן נכנסת לתמונה מערכת הדיוור שלנו – "דואלי".

מה יש בה – במערכת הדיוור "דואלי"?

מערכת הדיוור "דואלי" הוקמה במטרה לסייע לכם – בעלי העסקים לבנות את העסק ולהתאים אותו לעולם הטכנולוגי של ימינו, עולם שלא מפסיק להתפתח ולשכלל את כלי השיווק והפרסום הקיימים.

המערכת הידידותית והנגישה מאפשרת למשתמשים לשלוח ניוזלטרים ללקוחות הקיימים וללקוחות הפוטנציאליים של העסק. חבילות הדיוור המגוונות שלנו מאפשרות לכל לקוח לבחור בעסקה המתאימה ביותר עבורו. באמצעות החבילות ניתן לפלח את קהל היעד, לבצע שליחה ל-2,500- 20,000 כתובות, לצרף קבצים בגדלים שונים ולבצע בדיקות שונות וסטטיסטיקות כאשר אין הגבלה בכמות המיילים שניתן לשלוח.

המערכת שלנו מאפשרת ללקוחותינו לשלוח את המיילים מדומיין אישי – דבר שלא מאפשר למתחזים לשלוח מיילים לרשימת התפוצה. כמו כן, מסייע הדומיין האישי במניעת עבירות ובהאצת מהירות שליחת המיילים.

המערכת החכמה יודעת כיצד לשלב בניוזלטרים סקרים, קמפיינים מתוזמנים ומידיים, רשתות חברתיות, בלוגים ושיטות נוספות שמגדילות את כמות הלקוחות הקיימים והפוטנציאליים כאשר כל הרשימות של אנשי הקשר מאושרות.

כמו כן, ניתן לעצב את הניוזלטרים בסגנונות שונים, להיעזר במערכת קיצור הקישורים שלנו – מערכת חינמית שתורמת מאוד בעת עליית קמפיינים, לשלוח הודעותSMS  לרשימות התפוצה, להתקין תוסף וורדפרס ולתזמן הודעות לשעות "השיא" – שהן השעות הפופולאריות בהן הלקוחות נוהגים לשבת מול המחשב ולקרוא מיילים.

שותפות חדשה בין דואלי ובין חברת קומודו – לרמת האבטחה הגבוהה ביותר

השנה התחלנו שותפות חדשה עם חברת קומודו האמריקאית. החברה מתמחה בפיתוח טכנולוגיות אבטחה, אבטחת אתרים באינטרנט, אבטחת בנקים ואבטחת מוסדות ממשל במדינות שונות בעולם. שיתוף הפעולה בינינו ובין קומודו מבטיח ללקוחותינו את שירותי האבטחה הטובים ביותר שכוללים בין היתר: סריקה של תוכנות זדוניות בשרת ובאתר וטיפול במקרה שחלילה אירעה פריצה. יש לציין שכל לקוחותינו מקבלים SSL  ללא עלות.

אנו תמיד כאן בשביל לקוחותינו

הלקוחות של דואלי נהנים מיחס אישי, אדיב ומהיר וממיטב השירותים הטכנולוגיים המתקדמים. משנת 2004 – השנה בה הקמנו את המערכת, לא פסקנו לנוע קדימה ואנו עוסקים במחקר ושכלול העבודה באופן מתמיד. אנו זמינים עבור לקוחותינו, קשובים ומשקיעים מאמצים רבים כדי להעניק לכל לקוח את השירות הטוב והמתאים ביותר עבורו.

יש לכם שאלות? אל תהססו לצור קשר, כפי שהבטחנו – אנחנו כאן בשבילכם.

ושתהיה לכולנו שנה טובה ומתוקה עם הרבה הצלחה ולקוחות מרוצים!

פתחו חשבון חדש

דילוג לתוכן