סטטוסים אפשריים לאחר דיוור

תוכן עניינים

כל מייל שנשלח דרך שרת דואלי נחשב מייל ייחודי.
לכל מייל ייחודי תמיד יהיה סטאטוס אחד בכל נקודות זמן.

בנתונים הסטטיסטיים בחשבונך אתה יכול לראות את ההתנהלות של כל מייל והסטטוס שלו. לדוגמא סטטוס של מייל שנשלח בהצלחה, סטטוס של מייל שנפתח על ידי הנמען, סטטוס של מייל שהנמען לחץ על הקישור בהודעה כולל מהו הקישור, סטטוסים נוספים: מבקשי הסרה, מייל שנחסם, מייל שנחשב לספאם ועוד, כל פעולה תיחשב ותוצג על הגרף. כל הלוגים מתעדכנים בזמן אמת, כלומר מיידית אחרי השליחה.
קטגוריית ה- " נשלחו בהצלחה" בדוחות מכילה את רשימת כל המיילים שנשלחו בהצלחה, ללא התייחסות לסטאטוס הסופי.
להלן רשימת הסטאטוסים עבור מייל:

מוכן לשליחה

המייל נמצא בתור לשליחה וממתין לתורו להישלח.

ממתין לשליחה בשנית

המייל יקבל את הסטאטוס הנ"ל במידה וניסיון השליחה יקבל תגובה מסוג "רשימות אפורות" מהשרת של הנמען או אם ישנה בעיה זמנית בחיבור/ התחברות. אתה יכול ללמוד יותר על מיילים חוזרים בקטגוריות "מיילים חוזרים" המופיעים ברשימת המדריך למשתמש.

נשלח

המייל יקבל את הסטאטוס הנ"ל במידה וניסיון השליחה יקבל תגובה מסוג "רשימות אפורות" מהשרת של הנמען או אם ישנה בעיה זמנית בחיבור/ התחברות. אתה יכול ללמוד יותר על מיילים חוזרים בקטגוריות "מיילים חוזרים".

נפתח

שרת דואלי מתמיע פיקסל 1*1 תמונה בלתי נראית בהודעות הדוא"ל. כאשר נמען פותח הודעת הדוא"ל ולוחץ "הצג תמונות להלן… ההורדה של התמונה מנוטרת על ידי שרת דואלי. בשלב זה, הדוא"ל נחשב "נפתח". רק בהודעות המכילות BodyHTML ניתן לעקוב אחרי פתיחות.

הקליק

במידה ומעקב אחר קליקים מופעל בחשבון שלך, שרת דואלי מנטר את הקישורים בהודעות הדוא"ל שלך. כאשר נמען לוחץ על קישור, המשתמש מופנה בקצרה באמצעות רידיירקט ולאחר מכן אל כתובת אתר היעד המקורית. בשלב זה, סטטוס האימייל ישתנה ל'הקליקו '.

ביקש הסרה

מצב זה פירושו שהנמען השתמש בקישור הסרה כדי לבטל את הרישום לחשבונך.

תלונה

סטטוס זה מציין שהנמען סימן את הודעת האימייל כדואר זבל כלקוח בספקית הדוא"ל שלו או סימן "לא ביקשתי לקבל את הודעת האימייל הזו" בעת ביטול הרישום. תוכל לקבל מידע נוסף על דוחות תלונות וAbuse במדריך של תלונות .

מיילים חוזרים

מיילים חוזרים – קופצים – מנטרים
אם לדוא"ל יש סטטוס Bounced, משמעות הדבר היא ש-שרת דואלי ניסה להעביר את הדוא"ל אבל ללא הצלחה. ישנן סיבות רבות מאוד מדוע זה עלול להתרחש. עיין ב 'מיילים חוזרים' ו'מסננים ' ללמוד על הסיבות האפשריות.

מודחק

מודח משליחה – מדוכא – מודחק
אם מצב דוא"ל הוא "מדוכא" זה אומר כי שרת דואלי לא היה מסוגל לבצע את המסירה. הסיבה הנפוצה ביותר לכך היא כשהודעת דוא"ל נשלחת לאיש קשר עם מצב מדוכא. עיין ב סטטוס אנשי הקשר לקבלת מידע נוסף על מצב אנשי קשר שנדחקו.

פתחו חשבון חדש

דילוג לתוכן