למה כל כך חשוב שיהיה לכם דומיין אישי?

כל אתר אינטרנט יושב על כתובת ששמה "דומיין", אפשר גם לקרוא לכתובת בשם "מתחם" אבל השם הזה הרבה פחות נוצץ אז ברשותכם נשאר עם המילה: "דומיין".

הדומיין שלנו הוא השם שלנו, המוניטין שלנו ולכן רצוי מאוד לרכוש דומיין אישי וייחודי לעסק, דומיין השולח הזה יבדל את העסק ולא יהיה כל זכר למערכת הדיוור ממנה המיילים נשלחים.

החברה שלנו מספקת ללקוחותיה דומיינים איכותיים ואישיים שנחרטים בתת המודע של הנמענים וגורמים להם לזכור את העסק.

איך דומיין טוב נולד?

דומיין טוב יענה על מספר קריטריונים מרכזיים. דומיין איכותי יהיה:

  • קליט כך שיהיה קל לזכור ולכתוב אותו
  • נקי וברור כך שלא נסתבך עם איות מורכב ומסורבל
  • מתאים לסוג העסק
  • קצר כך שיהיה קל למתג אותו
  • נכתב באותיות לועזיות כך שהוא ישדר מקצועיות אך ניתן לבחור גם בדומיין בעברית.
  • בעל סיומת מתאימה כך שאם האתר ישראלי הוא יסתיים ב –il , הסיבה לכך היא שהקהל הישראלי רואה בסיומת זו סיומת איכותית. במידה שהאתר מייצג חברות בחו"ל הוא יסתיים למשל ב- .com ניתן להשתמש גם בסיומת יצירתית יותר כגון: club, pub, surf, bar, link, xyz ועוד
  • נשלח באופן מהימן
  • בעל ותק של מספר שנים כך שגוגל "יאהב" אותו (רשימת 100 הדומיינים הותיקים בתבל)

אין על הדומיינים שלנו!

החברה שלנו מקפידה לספק דומיינים איכותיים בלבד – דומיינים קליטים, קצרים וברורים שבונים לעסק מוניטין חיובי, מתאימים לסוג העסק וניתנים למיתוג.

יתרון גדול של הדומיינים שלנו הוא שהם לא מכילים את הכתובת של השרת, ברוב המקרים כתובת זו ארוכה ומסורבלת. אנו מאפשרים ללקוחותינו להשתמש בדומיין שלהם.

 

לשליחה בצורה מהימנה יש להוסיף רשומות Dns מהסוג הבאים: DMARC, DKIM, mx, spf ו- tracking. הוספת הרשומות מפחיתה את כמות החסימות של המיילים שלא מגיעים ליעדם. כמו כן, מסייעת הוספת הרשומות להאצת השליחה. בממשק הדומיינים של דואלי ניתן לאמת את הדומיין ולוודא שהוא אכן הוגדר כהלכה.

דומיינים איכותיים דומיין
אימות דומיין דואלי

כל הדומיינים שלנו עומדים בתנאים שציינו. כמו כן, אנו עוסקים ברישום דומיינים, פועלים בהתאם לכל תקני השליחה ומבצעים אופטימיזציה באופן שוטף – דבר שמפחית את הסיכויים של המיילים להגיע לספאם.

שירותינו מאפשרים לבעלי עסקים לשלוח כמות גדולה של מיילים פר שעה, מונעים ממתחזים לשלוח מיילים דרך הדומיין ומאפשרים לכם ולהגדיל את מאגר הלקוחות ואת כמות המכירות.

פתחו חשבון חדש

דילוג לתוכן